MKM Ukraine

ТОВ «МК МЕРЧАНТС УКРАЇНА» - це кваліфікована команда професіоналів, яка надійно і ефективно працює, розвиваючи кілька найважливіших для країни бізнес-напрямків.

МИ не просто торгова компанія. МИ - компанія, мета якої сприяти розвитку українського агровиробника. Наші бізнес-процеси побудовані таким чином, що ми надаємо можливість фермерам та виробникам впевнено засіяти, виростити та реалізувати свою продукцію у строки та за вигідною ціною.

МИ здійснюємо широкий спектр торгових операцій на українському ринку, закуповуючи та постачаючи великий перелік товарів і ресурсів.

МИ є членами різноманітних асоціацій та спілок, що дає нам змогу розвивати свою діяльність та просуватись на міжнародний ринок. 

МИ – це:

Оперативність процесів та гнучкість
Різноманіття взаємовигідних умов
Клієнторієнтований партнер
Сталий розвиток команди
Закупівля та експорт зернових

Наша АГРО діяльність умовно розділена на внутрішній та зовнішній сегменти, які безумовно активно взаємодіють і дають чудові результати.

Закупівля зернових.

На внутрішньому ринку  ми закуповуємо на постійній основі різноманітні види зернових, зернобобових та олійних культур, працюючи із виробниками та фермерами, як малого, так і середнього розміру, по всій країні - розуміємо специфіку їх роботи та вподобань. Це дозволяє нам мати в арсеналі товар різного виду, якості та специфіки.

Своїм постійним надійним постачальникам ми пропонуємо ефективні, гнучкі і сучасні інструменти взаємодії - форвардні контракти та аграрні розписки, що допомагає нашим партнерам контролювати свою діяльність та розвивати бізнес.

Експорт зернових.

Україна є однією з головних країн-експортерів зернових та зернобобових у світі. Налагодити та запустити логістичні ланцюжки, знайти постійних покупців та щороку стабільно експортувати товар у країни Європи та Східної Азії – завдання №1 нашої команди.

Ми розуміємо важливість кожної складової всього процесу у формуванні ціни, тому невпинно шукаємо нові логістичні рішення та партнерів, щоб досягти рівноваги у відносинах з нашими кінцевими покупцями по всьому світу.

TITLE_FORM
Послуги елеваторних комплексів

Елеваторні комплекси – це один з найважливіших активів MK Merchants Ukraine. Наразі, під нашим керівництвом успішно працюють та розвиваються 3 власних елеватора, а також декілька елеваторних комплексів активно перевалюють під тотальним керівництвом нашого топ-менеджменту. Наша елеваторна сітка охоплює центральні активні області, але ми націлені на розвиток та розширення її географії.

Зберігання. Надійне та ефективне зберігання зерна – наша головна мета. Ми гарантуємо збереження вашого врожаю та підтримання його високої якості протягом усього періоду зберігання.

Безпека. Безпека – наш пріоритет. Наші елеватори обладнані сучасними системами контролю та безпеки, що забезпечує захист вашого зерна від крадіжок та пошкоджень.

Закупівля. Маючи широкий ринок збуту, ми готові закупити ваш врожай за вигідною ціною та оперативним розрахунком, не витрачаючи Ваш час на зайві перемовини та логістичні проблеми. 

Професіоналізм. Наш досвідчений персонал завжди готовий допомогти вам з вирішенням будь-яких питань та надати консультації щодо ведення сільського господарства.

Елеватори MK Merchants Ukraine – ми дбаємо про ваш врожай, поки ви дбаєте про майбутні посіви!

Ваш спокій – в наших надійних руках!

TITLE_FORM
Постачання природного газу

Для будь-якого підприємства, одним із основних та найдорожчих ресурсів є – природний газ.

Маючи професійну кваліфіковану команду, ми надаємо послуги постачання якісного енергетичного ресурсу за оптимальною ціною та в строк. Щодня нашими клієнтами стають, як оптові компанії-трейдери, так і кінцеві споживачі.

Чому МИ:

 • Гнучке ціноутворення - як гарантію забезпечення ресурсу газу, ми уклали контракти, як з українськими добувними, так і з транснаціональними компаніями
 • Досвідчений персонал, глибоко розуміє специфіку ринку;
 • Можливість дистанційного відстеження споживання клієнтом дає нам можливість уникати виставлення штрафів за "небаланси" (добові перебори / недобори обсягу)
 • Ведення клієнта «під ключ» - 24/7 Ваш особистий менеджер готовий проговорити з Вами будь-яке питання, включаючи фінансове (відстрочка, фін.плечо)

Що МИ пропонуємо:

 • Своєчасну реєстрацію податкових накладних
 • Поставки в необхідному вам обсязі
 • Природний газ українського та імпортного походження
 • Клієнт орієнтовану тарифну політику

Ми працюємо із:

 • Фермерські господарства
 • Елеватори
 • Зернові термінали
 • Промислові підприємства
 • Малий та середній бізнес

Відносини між постачальником та споживачем регулюються чинним законодавством України, зокрема, наступними нормативними документами:

Контактні дані і режим роботи точок контакту для надання інформації споживачам:

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МК МЕРЧАНТС УКРАЇНА»

юридична адреса: 37400,  Полтавська обл. Лубенський р-н, с. Тополеве,  вул. Тімірязєва, буд. 1

E-mail: [email protected]
Телефон: +38 096 002 45 19
Адреса: 04112, м. Київ, вул. Дегтярівська, 52
Графік роботи: ПН-ПТ 09:00 – 18:00

вихідні: субота, неділя

TITLE_FORM
Реалізація нафтопродуктів для с/г виробників:

Одним із активних сегментів діяльності MK Merchants Ukraine є реалізація високоякісних нафтопродуктів імпортного виробництва підприємствам по всій території України.

Ми працюємо з основними гравцями ринку пального на просторах Європи: Туреччиною і Литвою. Наш пріоритет - довгострокове співробітництво з клієнтом. Саме тому, при виборі постачальника ми орієнтуємося на його репутацію і надійність, а також на якість продукції і доступність ціни для потенційного споживача.

З нами співпрацюють не тільки маленькі господарства, а й великі агрохолдинги з 50 000+ га земельного банку, адже ми розуміємо специфіку ведення такого бізнесу та потрібних об’ємів. Ми пропонуємо нашим клієнтам не тільки якісний продукт, але і такі додаткові бенефіти, як:

 • Установка модульної точки (міні АЗК) безпосередньо на території господарства
 • Поставка дизельного палива з відстроченням платежу
TITLE_FORM